Korporatīvo pasākumu organizēšana

Organizējot korporatīvos pasākumus, mēs ņemam vērā katra klienta vēlmes, uzņēmuma vērtības un mērķi, ko pasūtītājs vēlas sasniegt, rīkojot šo pasākumu. Korporatīvie pasākumi mēdz būt dažādi: izglītojošas konferences un semināri, darbiniekus saliedējošas sporta spēles vai teambuilding pasākums, uzņēmuma klientu dienas, produktu un pakalpojumu prezentācijas, uzņēmuma jubilejas svinības vai Ziemassvētku balle. Veiksmīgi organizēts pasākums veicina darbinieku un uzņēmuma klientu lojalitāti, palīdz veidot un stiprināt firmas zīmolu.

Uzņēmumu balles

Ziemassvētku balles, klientu pasākumi, uzņēmumu jubilejas – svinīgi un jautri, muzikāli un mākslinieciski, romantiski un aizraujoši, neaizmirstami un pārsteidzoši – atmiņā paliekoši.

Vairāk

Sporta spēles un komandu saliedēšanas pasākumi

Mēs piedāvājam interesantas idejas, nodrošinām to realizāciju un raitu gaitu, profesionālu organizāciju, aizraujošas sportiskas aktivitātes, neuzpērkamus tiesnešus un jautras, atmiņā paliekošas vasaras sporta spēles vai komandu saliedēšanas pasākumus.

Vairāk

Prezentācijas un atklāšanas pasākumi

Oriģinālas idejas un kvalitatīva tiešsaiste starp produktu un pircēju, veicinās efektīvu pārdošanu un zīmola atpazīstamību.

Preses konferences un semināri

Kvalitatīvi un profesionāli noorganizēta darba vide un apstākļi nodrošinās efektīvu iespēju iepazīties ar profesionāļu zināšanām un pieredzi, lai papildinātu jūsu darbinieku zināšanas un klientu informācijas apmaiņas efektivitāti.

Dzimšanas dienas un privātie svētki

Mēs piedāvājam interesantas idejas, nodrošinām to realizāciju un raitu gaitu, profesionālu organizāciju

Vairāk

Bērnu pasākumi

Jautri un interesanti svētki jūsu mazajiem – aizraujošas spēles un stafetes, piepūšamās atrakcijas, un vēl daudz kas cits!

Vairāk

 

Kontakti: +371 29575323, vadimsishikov@gmail.com, www.vadimsishikov.com